FAQ – pytania i odpowiedzi

INNE

Spa – basen: Wejście na basen jest z zewnątrz budynku dlatego wymaga dodatkowego obuwia które należy zmienić w szatni. Spa jest nieodpłatne – Basen kryty i jacuzzi są otwarta w godzinach 11.00-22.00. Sauna jest otwarte w godzinach 19.00-22.00 i funkcjonuje na życzenie. Wejście należy zgłosić godzinę wcześniej w recepcji. Sauna jest MULTIFUNKCYJNA. Można wybrać: saunę suchą, saunę mokrą lub infrared. W obiekcie można również skorzystać z masaży które są dodatkowo odpłatne, a ich formę i termin należy ustalić w recepcji hotelu.

Categories: GODZINY, INNE

Posiłki są podawane w restauracji oraz patio. Śniadanie odbywa się w godzinach 8.30-10.00. Natomiast obiadokolacja w godzinach 17.00-19.00. Na terenie obiektu funkcjonuje również odpłatnie ogólnodostępny bar z obiadami w godzinach 12.00-16.00. Zawsze przed skorzystaniem z posiłków, należy podać obsłudze restauracji, nr pokoju. Posiłki standardowo przygotowywane są w formie bufetu, w niskim sezonie, mogą być serwowane do stołu.

Categories: GODZINY, INNE

Widok na morze: Jesteśmy oddaleni około 350 m od morza dlatego z naszych pokoi nie ma widoku na morze lecz na hotelowy ogród lub z drugiej strony na sąsiednie budynki i drzewa.

Categories: INNE, POKOJE

Rowery Oraz sprzęt plażowy: Nie dysponujemy rowerami do wypożyczenia, jednak jest możliwość przechowania w obiekcie swojego roweru. Parawany plażowe parasole oraz koce znajdują się w pokoju/apart.

Category: INNE

Atrakcje dla dzieci: W hotelowym ogrodzie znajduje się plac zabaw, huśtawka, bujak, kosz wiszący oraz piaskownica. Rodzice siedzący w ogrodzie mogą mieć oko na swoje bawiące się pociechy. Nie posiadamy pokoju zabaw dla dzieci, Posiadamy Ogólnodostępne patio z TV-Sat i grillem gazowym.

Category: INNE

Łóżeczko dla dzieci jest dostępne na życzenie. W zestawie jest materac, kołdra,poduszka i pościel. Prosimy zgłosić taką potrzebę przy rezerwacji mailowej, lub dodać łóżeczko w dodatkach, przy rezerwacji online, przez naszą stronę internetową.

Category: INNE

Internet wifi jest bezpłatny na terenie całego obiektu. Sieć funkcjonuje pod jedną nazwą AKWAMARYN_SPA. Sieć jest udostępniana z różnych punktów dostępowych dlatego może wymagać logowania w każdym z nich. Hasła do sieci znajdują się na kartach informacyjnych udostępnianych podczas meldunku w recepcji.

Category: INNE

Palenie w całym obiekcie w pomieszczeniach zamkniętych i ogólnodostępnych jest zakazane. Dlatego palić można jedyni na balkonach, tarasach oraz w naszym ogrodzie.

Category: INNE

Wymiana waluty odbywa się po kursie skupu walut w danym dniu .Kurs jest sprawdzany w NBP – Narodowym Banku Polskim.

Category: INNE

Pralnia znajduje się na terenie hotelu i jest odpłatna – 20 zł/ 1 pranie. Pranie nie uwzględnia suszenia i prasowania. Suszenie ubrań w suszarce jest również odpłatne i kosztuje – 20 zł/ 1 wsad.

Categories: DODATKOWE OPŁATY, INNE

Zwierzęta w hotelu są akceptowane obowiązuje dodatkowa opłata 50 zł/ doba. Na terenie obiektu trzeba trzymać zwierzęta na uwięzi. Zwierząt nie wolno wprowadzać do restauracji oraz na basen. Zwierzaki uznawane za niebezpieczne muszę być zgłoszone dodatkowo, są dozwolono tylko po wcześniejszej zgodzie hotelu.

Categories: DODATKOWE OPŁATY, INNE

Plaża znajduje się w linii prostej od obiektu w odległości około 350 m.Dojście do najbliższego zejścia przy latarni morskiej zajmuje około 5 minut.Kolejne zejście znajduje się około 200 m dalej, bliżej centrum. Oba zejścia są schodami z tym że to drugie ma mniej stopni ale jest w bardziej zatłoczonej części Niechorza.

rezerwacja