Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Spa – basen: Wejście na basen jest z zewnątrz budynku dlatego wymaga dodatkowego obuwia które należy zmienić w szatni. Spa jest nieodpłatne – Basen kryty i jacuzzi są otwarta w godzinach 11.00-22.00. Sauna jest otwarte w godzinach 19.00-22.00 i funkcjonuje na życzenie. Wejście należy zgłosić godzinę wcześniej w recepcji. Sauna jest MULTIFUNKCYJNA. Można wybrać: saunę suchą, saunę mokrą lub infrared. W obiekcie można również skorzystać z masaży które są dodatkowo odpłatne, a ich formę i termin należy ustalić w recepcji hotelu.

Posiłki są podawane w restauracji oraz patio.Śniadanie odbywa się w godzinach 8.30-10.00 i jest w formie bufetu lub podawane do stołu – decyduje o tym ilość osób w obiekcie.Natomiast obiadokolacja jest opcją dodatkową i odbywa się w formie ala carte wraz z soft alkoholem, w godzinach 19.00-20.00. Na terenie obiektu funkcjonuje również odpłatnie ogólnodostępna restauracja z obiadami w godzinach 12.00-17.00.

recepcja jest czynna w wyznaczonych godzinach – 8.00-11.00 oraz 16.00-20.00 – informacja jest umieszczona w recepcji.

Widok na morze: Jesteśmy oddaleni około 350 m od morza dlatego z naszych pokoi nie ma widoku na morze lecz na hotelowy ogród lub z drugiej strony na sąsiednie budynki i drzewa.

Balkony i tarasy: W zależności od wyboru pokoje i apartamenty mogą mieć balkon francuski, balkon tradycyjny, taras przechodni lub taras.

Łóżka w pokojach są różne. W większości pokoi i apartamentach są łóżka typowe hotelowe. Większość łóżek dużych jest złączonymi pojedynczymi. W apartamentach są dodatkowo dostawki tj.rozkładane sofy.

Wyposażenie pokoi AGD/RTV obejmuje: Od 1 do 3 tv w zależności od wariantu.Aneksy kuchenne znajdują się w każdym pokoju/apart – czajnik elektryczny, kuchenka, lodówka i akcesoriami kuchenne. W pokojach nie ma żelazek, ale jest szafka w recepcji i miejsce z żelazkiem, deską do prasowania, i innymi akcesoriami do sprzątania.

W skrócie: Doba Hotelowa – 16.00-11.00. Posiłki: HB -od kolacji 19.00-20.00 w dniu przyjazdu. BB- od śniadania 8.30-10.00 w kolejnym dniu. Basen 11.00-22.00 oraz sauna 19.00-22.00. W cenie pobytu: śniadanie, obiadokolacja (opcja dod.), basen, jacuzzi, sauna, ręczniki, szlafroki (opcja min 3 doby), internet. Dodatkowo płatne: parking, dzieci do lat 3, zwierzęta, masaże.

Sprzątanie pokoi: Pierwszy serwis sprzątania pokoju, odbywa się w 3 dniu pobytu. Kolejne serwisy odbywają się na życzenie przez wywieszenie informacji na drzwiach. Serwisy Sprzątające odbywają się w godzinach 9.00-16.00

Wyposażenie łazienki we wszystkich pokojach jest identyczne. Do dyspozycji Gości są: Ręczniki wymieniane podczas serwisów oraz na życzenie. Szlafroki (tylko pobyt min 3doby – 4dni lub odpłatnie 15 zł/doba). Suszarki i środki myjące.

Rowery Oraz sprzęt plażowy: Nie dysponujemy rowerami do wypożyczenia, jednak jest możliwość przechowania w obiekcie swojego roweru. Parawany plażowe parasole oraz koce znajdują się w pokoju/apart.

Atrakcje dla dzieci: W hotelowym ogrodzie znajduje się plac zabaw, huśtawka, bujak, kosz wiszący oraz piaskownica. Rodzice siedzący w ogrodzie mogą mieć oko na swoje bawiące się pociechy. Nie posiadamy pokoju zabaw dla dzieci, Posiadamy Ogólnodostępne patio z TV-Sat i grillem gazowym.

Łóżeczko dla dzieci jest dostępne na życzenie. W zestawie jest materac, kołdra,poduszka i pościel. Prosimy zgłosić taką potrzebę przy rezerwacji mailowej, lub dodać łóżeczko w dodatkach, przy rezerwacji online, przez naszą stronę internetową.

Internet wifi jest bezpłatny na terenie całego obiektu. Sieć funkcjonuje pod jedną nazwą AKWAMARYN SPA. Sieć jest udostępniana z różnych punktów dostępowych dlatego może wymagać logowania w każdym z nich. Hasła do sieci znajdują się na kartach informacyjnych udostępnianych podczas meldunku w recepcji.

Palenie w całym obiekcie w pomieszczeniach zamkniętych i ogólnodostępnych jest zakazane. Dlatego palić można jedyni na balkonach, tarasach oraz w naszym ogrodzie.

Wymiana waluty odbywa się po kursie skupu walut w danym dniu .Kurs jest sprawdzany w NBP – Narodowym Banku Polskim.

Pralnia znajduje się na terenie hotelu i jest odpłatna – 40 zł/ 1 pranie. Pranie nie uwzględnia suszenia i prasowania. Suszenie ubrań w suszarce jest również odpłatne i kosztuje – 40 zł/ 1 wsad. Pranie należy dostarczyć w odpowiednim worku do prania. Informacje załatwia się w recepcji

Categories: DODATKOWE OPŁATY, INNE

Zwierzęta w hotelu są akceptowane obowiązuje dodatkowa opłata 100 zł/ doba. Na terenie obiektu trzeba trzymać zwierzęta na uwięzi. Zwierząt nie wolno wprowadzać do restauracji oraz na basen. Zwierzaki uznawane za niebezpieczne muszę być zgłoszone dodatkowo, są dozwolono tylko po wcześniejszej zgodzie hotelu.

Parking jest zagwarantowany dla każdego pokoju/apartamentu. Parking znajduje się tuż przy obiekcie hotelowym i jest nieobowiązkowy. Za parking obowiązuje dodatkowa opłata – 15 zł/doba. Parking jest otwierany i zamykany w godzinach: niski sezon 7.00-22.00 oraz wysoki sezon 7.00-23.00 (VI, VII, VIII) pozostałe godziny należy zgłosić w recepcji

Ceny za dzieci do lat 3 – cena 100 zł/ doba bez świadczeń – na życzenie łóżeczko turystyczne – niektóre pokoje. Pozostałe dzieci są traktowane jako jednostka osobowa gdyż ceny obowiązują za pokój /apartament.

Plaża znajduje się w linii prostej od obiektu w odległości około 350 m.Dojście do najbliższego zejścia przy latarni morskiej zajmuje około 5 minut.Kolejne zejście znajduje się około 200 m dalej, bliżej centrum. Oba zejścia są schodami z tym że to drugie ma mniej stopni ale jest w bardziej zatłoczonej części Niechorza.

rezerwacja