Pytania i Odpowiedzi

c Expand All C Collapse All

Atrakcje dla dzieci: W hotelowym ogrodzie znajduje się plac zabaw, huśtawka, bujak oraz piaskownica. Rodzice siedzący w ogrodzie mogą mieć oko na swoje bawiące się pociechy. Nie posiadamy pokoju zabaw dla dzieci, Posiadamy Ogólnodostępne patio z TV-Sat i grillem gazowym.

Balkony i tarasy: W zależności od wyboru pokoje i apartamenty mogą mieć balkon francuski, balkon tradycyjny, taras przechodni lub taras.

Nie obowiązuje jednolity cennik na cały rok. Ceny w ofertach, zmieniają się dynamicznie, w zależności od terminu, ilości dostępnych pokoi itp. Aktualne ceny, można sprawdzić na naszej stronie, wybierając datę początkową, datę końcową oraz liczbę osób dorosłych i dzieci. Może się zdarzyć sytuacja, w której, pomimo fizycznie dostępnych pokoi, ze względu na różne restrykcje systemu, nie będzie możliwości rezerwacji online. W takim przypadku, w celu dopasowania optymalnej oferty, prosimy o kontakt mailowy info@akwamaryn.pl

DOD.USŁUGI I ŚWIADCZENIA:

1.Kaucja zwrotna – 200 zł /pobyt

2.Dzieci do lat 3 – 100 zł/ doba

3.Dod. Sprzątanie – 50 zł/usługa

4.Zwierzęta – 100 zł/doba

5.Pralnia – 50 zł/pranie

6.Opłata Pościelowa- 50 zł/ pobyt do 3 Dób

7.Szlafrok -15 zł / doba – pobyt do 3 Dób

8.Ogrzewanie – 50 zł/ doba (po za sezonem grzewczym 1.06-15.09)

9.Sejf – 100 zł/pobyt

10.Zagubienie kluczy – opłata 100 zł

11.Opłata Miejscowa – 2.5zł/doba/os

12.Opłata przelewy24 – 2% za transakcję

13.Dieta specjalna – dopłata 15% rezerwacji/os

14.Łóżeczko składane – nie odpłatne na życzenie

15.Dod.Życzenia (np. kwiaty, wino itd.) – cena ustalana jest indywidualnie

16.Transfer Samochodowy – cena ustalana jest indywidualnie

Ceny za dzieci do lat 3 – cena 100 zł/ doba bez świadczeń – na życzenie łóżeczko turystyczne – niektóre pokoje. Pozostałe dzieci są traktowane jako jednostka osobowa gdyż ceny obowiązują za pokój /apartament.

Doba hotelowa: Zameldowanie odbywa się w godzinach 16.00-22.00. Wcześniejsze zameldowanie 13.00-16.00 jest odpłatne wynosi 300 pln. Późniejszą godzinę zameldowania niż 22.00 należy zgłosić wcześniej mailowo lub telefonicznie w dniu przyjazdu. Wymeldowanie odbywa się w godzinach 8.00-11.00.

Internet wifi jest bezpłatny na terenie całego obiektu. Sieć funkcjonuje pod jedną nazwą AKWAMARYN SPA. Sieć jest udostępniana z różnych punktów dostępowych dlatego może wymagać logowania w każdym z nich. Hasła do sieci znajdują się na kartach informacyjnych udostępnianych podczas meldunku w recepcji.

Łóżeczko dla dzieci jest dostępne na życzenie. W zestawie jest materac, kołdra,poduszka i pościel. Prosimy zgłosić taką potrzebę przy rezerwacji mailowej, lub dodać łóżeczko w dodatkach, przy rezerwacji online, przez naszą stronę internetową.

Łóżka w pokojach są różne. W większości pokoi i apartamentach są łóżka typowe hotelowe. Większość łóżek dużych jest złączonymi pojedynczymi. W apartamentach są dodatkowo dostawki tj.rozkładane sofy.

 

Palenie w całym obiekcie w pomieszczeniach zamkniętych i ogólnodostępnych jest zakazane. Dlatego palić można jedyni na balkonach, tarasach oraz w naszym ogrodzie.

Parking jest zagwarantowany dla każdego pokoju/apartamentu. Parking znajduje się tuż przy obiekcie hotelowym i jest nieobowiązkowy. Za parking obowiązuje dodatkowa opłata – 15 zł/doba. Parking jest otwierany i zamykany w godzinach: niski sezon 7.00-22.00 oraz wysoki sezon 7.00-23.00 (VI, VII, VIII) pozostałe godziny należy zgłosić w recepcji.

Plaża znajduje się w linii prostej od obiektu w odległości około 350 m.Dojście do najbliższego zejścia przy latarni morskiej zajmuje około 5 minut.Kolejne zejście znajduje się około 200 m dalej, bliżej centrum. Oba zejścia są schodami z tym że to drugie ma mniej stopni ale jest w bardziej zatłoczonej części Niechorza.

Posiłki są podawane w restauracji oraz patio.Śniadanie odbywa się w godzinach 8.30-10.00 i jest w formie bufetu lub podawane do stołu – decyduje o tym ilość osób w obiekcie.Natomiast obiadokolacja jest opcją dodatkową i odbywa się w formie ala carte wraz z soft alkoholem, w godzinach 19.00-20.00. Na terenie obiektu funkcjonuje również odpłatnie ogólnodostępna restauracja z obiadami w godzinach 12.00-17.00.

Pralnia znajduje się na terenie hotelu i jest odpłatna – 50 zł/ 1 pranie. Pranie nie uwzględnia suszenia i prasowania. Suszenie ubrań w suszarce jest również odpłatne i kosztuje – 50 zł/ 1 wsad. Pranie należy dostarczyć w odpowiednim worku do prania. Informacje załatwia się w recepcji

recepcja jest czynna w wyznaczonych godzinach – 8.00-11.00 oraz 16.00-20.00 – informacja jest umieszczona w recepcji.

Rowery Oraz sprzęt plażowy: Nie dysponujemy rowerami do wypożyczenia, jednak jest możliwość przechowania w obiekcie swojego roweru. Parawany plażowe parasole oraz koce znajdują się w pokoju/apart.

Spa – basen: Wejście na basen jest z zewnątrz budynku dlatego wymaga dodatkowego obuwia które należy zmienić w szatni. Spa jest nieodpłatne – Basen kryty i jacuzzi są otwarte w godzinach 11.00-22.00. Sauna jest otwarte w godzinach 19.00-22.00 i funkcjonuje na życzenie. Wejście należy zgłosić godzinę wcześniej w recepcji. Sauna jest MULTIFUNKCYJNA. Można wybrać: saunę suchą, saunę mokrą lub infrared. W obiekcie można również skorzystać z masaży które są dodatkowo odpłatne, a ich formę i termin należy ustalić w recepcji hotelu.

Sprzątanie pokoi: Pierwszy serwis sprzątania pokoju, odbywa się w 3 dniu pobytu. Kolejne serwisy odbywają się na życzenie przez wywieszenie informacji na drzwiach. Serwisy Sprzątające odbywają się w godzinach 9.00-16.00. Pobyt do 3 dób(4dni) jest obciążona opłatą pościelową w kwocie 50 zł/pobyt

Widok na morze: Jesteśmy oddaleni około 350 m od morza dlatego z naszych pokoi nie ma widoku na morze lecz na hotelowy ogród lub z drugiej strony na sąsiednie budynki i drzewa.

Wielkość pokoi jest uzależniona od wybranego rodzaju i standard. Przedział metrażu wynosi od 20m2 do 70m2. W ofercie znajdują się pokoje, apartamenty z jedną sypialnią i salonem jak i apartamenty z dwiema sypialniami i salonem.

Wymiana waluty odbywa się po kursie skupu walut w danym dniu .Kurs jest sprawdzany w NBP – Narodowym Banku Polskim.

Wyposażenie łazienki we wszystkich pokojach jest identyczne. Do dyspozycji Gości są: Ręczniki wymieniane podczas serwisów oraz na życzenie. Szlafroki (tylko pobyt min 3doby – 4dni lub odpłatnie 15 zł/doba). Suszarki i środki myjące.

Wyposażenie pokoi AGD/RTV obejmuje: Od 1 do 3 tv w zależności od wariantu.Aneksy kuchenne znajdują się w każdym pokoju/apart – czajnik elektryczny, kuchenka, lodówka i akcesoriami kuchenne. W pokojach nie ma żelazek, ale jest szafka w recepcji i miejsce z żelazkiem, deską do prasowania, i innymi akcesoriami do sprzątania.

Zwierzęta w hotelu są akceptowane obowiązuje dodatkowa opłata 100 zł/ doba. Na terenie obiektu trzeba trzymać zwierzęta na uwięzi. Zwierząt nie wolno wprowadzać do restauracji oraz na basen. Zwierzaki uznawane za niebezpieczne muszę być zgłoszone dodatkowo, są dozwolono tylko po wcześniejszej zgodzie hotelu.

rezerwacja